Home » Звіт директора школи перед громадськістю за 2017-2018 рік

Ми у соціальних мережах:

Адреса:

м. Київ, вул. Євгена Харченка, 23-Б

Контакти:

(044) 564 – 80 – 60
(044) 564 – 80 – 61

Звіт директора школи перед громадськістю за 2017-2018 рік

Звіт директора школи  І-ІІІ ступенів № 280 Конобась Інни Анатоліївни перед батьківською громадськістю за 2017-2018 навчальний рік

Після капітального ремонту школа отримала нові сучасні  меблі для  кабінетів, їдальні, спортивної зали. Поповнюється і зміцнюється матеріальна база школи, створюються зразкові навчальні кабінети:

  • по – сучасному обладнані кабінети початкових класів (дев’ять);
  • створені два кабінети інформатики, кабінети математики, біології, які обладнані інтерактивними дошками;
  • повністю переобладнані кабінети хімії, фізики згідно сучасних вимог;
  • в цілому в чотирьох кабінетах установлені інтерактивні дошки;
  • комбінована майстерня з обслуговуючої праці обладнана сучасною технікою для навчання майбутніх господинь;
  • працює читальна зала, обладнана згідно сучасних вимог та бібліотека. Є книгосховище та архів школи;
  • яскравими кольорами та сучасним спортивним обладнанням заграв новий спортзал;
  • створена і працює хореографічна зала школи;
  • облаштовані гардеробні кімнати для учнів середньої та старшої шкіл.

Навчальний заклад має стабільний творчий колектив, який користується авторитетом серед батьків і учнів. Багато зусиль докладає директор до створення умов праці і професійного розвитку учителів школи.

Щороку учні школи стають призерами в районних і міських олімпіадах та МАН, успішно складають ЗНО та вступають до престижних навчальних закладів.

Впродовж багатьох років склалася тісна співпраця педколективу школи з КМПУ ім. Б.Грінченка, Національною академією внутрішніх справ, Київський національний університет культури і мистецтва,  де навчаються випускники школи.

На базі школи  проводяться районні, міські семінари, творчі зустрічі, метою яких є :

– сприяння  втіленню в освітній процес школи сучасних, освітніх та інформаційних технологій;

– обмін досвідом та налагодження контактів між викладачами середньої та старшої шкіл;

– робота з обдарованими дітьми;

– знайомство з науково-дослідницькими роботами учнів.

Учні 10-11 класів в рамках профільного навчання вивчають факультативно «Стилістику  української мови» та «Стилістику української діаспори».

З метою підготовки до профільного вивчення української філології у старшій школі учні 8-9 класів поглиблено  вивчають українську  мову  та літературу.

Школа постійно працює над питаннями національно-патріотичного виховання. Проводиться активна робота з виховання любові в учнів до України, формування національної свідомості. На високому рівні проводилась гурткова робота. Діти брали участь у всеукраїнських іграх «Козак-Квест» та «Сокіл» (Джура).

Для покращення здоров’я дітей був започаткований проект «Стежина здоров’я». Команди школи стали переможцями на районних змаганнях з міні-футболу, районних змагання з волейболу, команда ЮІР посіла ІІ місце. Хореографічний колектив школи є учасником всіх шкільних заходів, став переможцем районних, міських  конкурсів.

З метою збереження українських цінностей та їх популяризації серед учнів, педагогів та батьків в цьому році був проведений День Вишиванки. В рамках святкування проводились різноманітні види діяльності: експозиція фотографій «Вишиванка для мене – це моя душа і моя Україна», та флеш-моб «Вишиванка-вишиваночка!».

В цьому навчальному році розпочато проект – шкільна служба примирення «Взаєморозуміння». Практичний психолог у співпраці з соціальним педагогом впровадили технологію «медіація» і реалізували її в закладі.

Цього року започатковано ще одну традицію: благодійна ярмарка – «Масляна». Зібрані кошти були направлені до Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю та бійцям АТО. Школа є активним учасником волонтерського руху.

В навчальному закладі систематично організовуються тематичні виставки учнівських малюнків, поробок, стінгазет «Моя барвиста Україна!», «Великодній кошик», «Осінній букет», «Шевченківські читання» та інші;

Протягом навчального року проводилися тематичні екскурсії дітей до районної бібліотеки № 143 на різні теми з майстер-класами;

Для здобуття обов’язкової  базової та повної середньої освіти у школі є всі необхідні умови. Робота педагогічного колективу спрямована на розвиток в учнів інтересу до навчання, високої інтелектуальності, свідомої особистості з громадською позицією. Відкриті уроки, предметні тижні, виховні години, свята, різноманітні змагання є невід’ємною частиною роботи школи.