Home » Новини школи » Проведення пробного НМТ з використанням демонстраційних варіантів тестів для предметів НМТ

Ми у соціальних мережах:

Адреса:

м. Київ, вул. Євгена Харченка, 23-Б

Контакти:

(044) 564 – 80 – 60
(044) 564 – 80 – 61

НМТ (національний мультипредметний текст) – це комп’ютерний онлайн-тест, який потрібний для вступу для здобуття ступеня бакалавра та молодшого бакалавра.

Цьогорічний національний мультипредметний текст складається із чотирьох блоків: українська мова, математика, історія України та предмет на вибір (біологія, фізика, хімія, іноземна мова українська література).

З метою підготовки учнів 11 класу до складання НМТ-2024 22 лютого у школі було проведене пробне нмт з використанням демонстраційних варіантів тестів для предметів НМТ, які підготував Український центр оцінювання якості освіти.

На тестуванні можна було вибирати послідовність виконання завдань, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи – отримати результат тестування з цього предмета.